Tavo laisvalaikis - naujienos, viskas kas naujo pas mus
show sidebar & content

Dviračių žygis Marijampolėje – „DVIRATIS – TAIP PAT TRANSPORTO PRIEMONĖ“

2013 Geg 28 / Skiltis GoPro kamera, Naujienos, Žygiai

Ekobrolis.lt ir Marijampolės dviratininkų klubas organizuoja projektą- „Dviratis taip pat transporto priemonė“. Projekto tikslas atkreipti dėmesį į tai, kad nedideliame Marijampolės mieste yra nemažai gamyklų ir motorinių transporto priemonių, kurios išmeta į aplinką didelį kiekį teršalų. Šio projekto pagrindinė priemonė yra dviratis. Žygis vyks birželio 9 dieną nuo 10 valandos, renkamės Kultūros centro aikštelėje, trasos ilgis 22 km.

Projekto reklaminis video:

Prisiminkime paskutinį žygį vykusį 2012 metų rugsėjo mėnesį:

Pažintinės orientacinės varžybos naujokams „LOST in town“

2013 Geg 13 / Skiltis Naujienos, Orientacinės lenktynės, Renginiai

Naktynės MarijampolėjeMarijampolės jaunimo organizacijų taryba „Apskritas stalas“ kartu su mūsų pagalba organizuoja pažintines orientacines varžybas pėsčiomis po Marijampolės miestą pavadinimu „LOST in town“. Varžybos bus orientuotos į jaunimą nė karto nedalyvavusį mūsų rengiamose „Naktynėse“ ir skirtos jaunimo laisvalaikiui paįvairinti, įgyti patirties orientuojantis, iš arčiau susipažinti su mūsų mylimu miestu. Registruoti savo komandą galite paspaudę nuorodą – REGISTRACIJA

Pazintines orientacines varzybos LOST in town

Na, o dalyvaujantys „Naktynėse“ pailsėkite ir ruoškitės planuojamam „Velo Orient“ , o stipriausieji „Naktynės EN“. Tikėkimės jau greitai.

Prisiminkime žiemą – „Mano velo“ organizuotas slidžių žygis

2013 Geg 07 / Skiltis GoPro kamera, Žygiai

Tavo laisvalaikis slidinėjimo įrangaMarijampolės dviratininkų klubo „Mano velo“  organizuotas lygumų slidžių žygis 2013 vasario mėnesį. Lankėmės Kalvarijos savivaldybėje esančiuose Akmenynuose, aplankėme kadaise ten buvusią slidinėjimo trasą, daug čiuožėm, kritom, linksmai praleidom laiką ir viską įamžinom su GoPro 3. Ačiū Andriui už organizuotumą ir bendradarbiavimą.

Visą informaciją apie organizuojamus žygius dviračiais, slidėmis ir ne tik rasite „Mano velo“ interneto svetainėje, facebook puslapyje ir mūsų interneto svetainėje

Plaukimas patvinusia Šešupe 2013 05 18

2013 Geg 02 / Skiltis Baidarės, Naujienos

Itin įdomaus plaukimo video patvinusia Šešupe balandžio 18-ą dieną trumpas filmukas. Vyrukai plaukiojo tarp medžių, patyrė nuotykių ir užplaukus ant šakų, ko pasekoje buvo apsiversta su viena baidare ir irklo gelbėjimo operacijų, kurias matysite video pabaigoje. Be abejo planuojant žygį buvo įsidėta po atsarginius sausus drabužius,kurie pravertė. Įspūdžiai išliko ilgam ir šis video neleis jų pamiršti.

Baidarių sezonas atidarytas

2013 Bal 18 / Skiltis Baidarės, GoPro kamera

 Pirmieji plaukiantieji mėgavosi patvinusia ir labai sraunia Šešupės upe itin šiltą balandžio 18-osios dieną maršrute Senoji užtvanka – Puskelnių užtvanka. Vyrukai sakė ne kasdien galintys paplaukioti tarp vidurį upės augančių medžių, pasinaudoti vidurį upės apsemtomis šiūkšliadėžėmis. Taip pat savo plaukimus jie patys įamžino su mūsų nuomuojama GoPro 3 kamera. Iš pasakojimų jiems labai patiko ir tikimės pamatyti jų plaukimo video. Šios nuotraukos po 1 pasirinktinai laukė jų finiše:

Baidariu nuoma suvalkijoje

Plaukimas sesupe marijampoleje

Keletas nuotraukų išlydint plaukiančiuosius:

Plaukimas baidaremis Sesupes upe 2013 04 13 Plaukimas baidaremis Sesupes upe 2013 04 12 Plaukimas baidaremis Sesupes upe 2013 04 10 Plaukimas baidaremis Sesupes upe 2013 04 09 Plaukimas baidaremis Sesupes upe 2013 04 08 Plaukimas baidaremis Sesupes upe 2013 04 07 Plaukimas baidaremis Sesupes upe 2013 04 06 Plaukimas baidaremis Sesupes upe 2013 04 05 Plaukimas baidaremis Sesupes upe 2013 04 04 Plaukimas baidaremis Sesupes upe 2013 04 03 Plaukimas baidaremis Sesupes upe 2013 04 02 Plaukimas baidaremis Sesupes upe 2013 04 01

Pasipildė GoPro 3 HD Hero kameros nuomos priedų arsenalas

2013 Bal 12 / Skiltis GoPro kamera

    Nuo šiol galėsime pasiūlyti papildomą originalią bateriją dvigubai ilgesniam kameros filmavimo laikui tiek po vandeniu, tiek su garsui pralaidžiu kevalu normaliomis sąlygomis, nuotolinį valdymo pultelį galima bus tvirtinti ant rankos riešo ar pakabinti ant kaklo, o kai kamera bus nenaudojama – kevalo stiklą ir pačios kameros lęšį saugos apsauginiai dangteliai. Visa tai pasirinktinai įeis į PREMIUM nuomos paketo kainą. Keliones ir ekstremalų sportą bus galima įamžinti dar lengviau.

GoPro 3 battery pack, protective cases Tavo laisvalaikio nuomai

     Į GoPro 3 Black edition ir daugybę aksesuarų esame investavę beveik 3000 lt, todėl galime pasiūlyti įsiamžinti savo laisvalaikį bet kokiomis sąlygomis.

Kas nežino ką ši kamera sugeba, pateikiame video klipą darytą profesionalų:

 

 

Startuoja orientavimosi sporto varžybos „Labirintas 2013″

2013 Bal 10 / Skiltis Naujienos

Balandžio 11 dieną startuoja Marijampolės orientavimosi sporto varžybos „Labirintas-2013“, kurios vyks miesto parkuose ir aplinkiniuose miškuose (išvykoms nuomojamas autobusas). Tai puikus būdas susipažinti su įdomia sporto šaka, praleisti laiką gamtoje, išmokti orientuotis su žemėlapiu, patirti įvairių nuotykių.

Orientavimosi sporto varzybos labirintas

Tavo laisvalaikis tikisi taip pat laisvu laiku sudalyvauti šiose varžybose.

Atvykti ir dalyvauti galima Jums patogiu laiku tarp 15.30 ir 18 val.

Daugiau informacijos: www.javonis.lt,   tel. 8 676 14527

Organizatoriai:  sporto klubas „Javonis“ ir  Moksleivių kūrybos centras

Pizza Jazz Lounge organizuoja

2013 Bal 04 / Skiltis Renginiai

Pizza Jazz Lounge renginys sveikatingumo banga

Renginio promo:

Tikrai įdomus Pizza Jazz Lounge organizuojamas renginys, prie kurio prisidėsime su savo GoPro HD 3 kamera geriausiems atsiminimams įamžinti renginio dieną po vandeniu. Neabejojame, kad toks renginys garsins mūsų mylimą miestą. Susitiksime viduje !

Prisidedame prie JOD organizuojamo krepšinio turnyro rėmimo įsteigdami prizą

2013 Kov 25 / Skiltis Visa kita

Jaunimo organizacija darbas organizuoja krepšinio turnyrą 3×3 kovo 30 dieną 12 valandą. Kviečiame ir mes prisijungti ir aktyviai praleisti šeštadienį. Norėdami prisidėti prie aktyvaus laisvalaikio įsteigėme prizą – plaukimą baidarėmis nugalėtojams, su kuriais susitiksime birželio ar liepos mėnesį. Plačiau apie renginį – facebook įvykis.

Registracija  ir taisyklės: google registracija
Registruotis galite iki 2013 03 29!

Jod krepsinio turnyras marijampoleje 3x3

jod krepsinio turnyras

Prisiminkime ką apie Naktynes IV rašė žurnalas „Mūsų savaitė“ ir ar norite Naktynės V ?

2013 Kov 12 / Skiltis Orientacinės lenktynės

Naktynes 4(Paspauskite ant straipnio ir pasirinkite dešinėję esantį išdidinimo simbolį norėdami padidinti )

Artėja dar vienos šventės ir galimybė vėl visiems susitikti panaktinėti. Nors darbų pavasaris atnešė daug ir pavasariu nekvepia, pasistengus būtų galima vėl susitikti jau 5-oms Naktynėms. Gal ne su tokia gausa rėmėjų, nes laiko stoka jų ieškoti per daug neleis…

Su laiku tapom visi pažįstami, smagu matyti ir naujus veidus, o dabar turime nutarti, norim ar ne, Naktynių V – „Melagi, kur kiaušiniai ?“. Prašome visų atsakyti į klausimą, o komentarus, pasiūlymus rašyti į apačioje esantį facebook lauką.

Ar norite Naktynių Velykų ir Balandžio 1-osios proga, tradiciškai 5ad. Kovo 29d.?

Loading ... Loading ...

Naktynės IV – „Valentino 16″ užduotys su statistika

2013 Vas 17 / Skiltis Orientacinės lenktynės

Paskelbiame Naktynių užduotis.

Nuo šiol šalia užduoties matysite raudonai skaičius, kurie reikš kiek komandų iš visų dalyvavusių skaičiaus atliko užduotį. Pvz. (7/17) reiškia, kad 7 komandos iš 17 atliko užduotį, o likusioms 10 komandų atlikti nepavyko. Sunkios užduotys mūsų manymu yra tos, kurias atliko tik 1/3 dalyvavusių komandų, vidutinės, kai pusė komandų atliko užduotis, lengvos kai 75% komandų atliko užduotis. Tačiau lengvos užduotys, dažniausiai būna sugalvotos tam, kad suteiktų įdomumo, šį kartą merginoms reikėjo dažytis lūpdažiu ir bučiuoti vaikinus, ekipažams pirkti gėles, kurias vėliau išdalinome merginoms Valentino dienos proga. Tai pat ekipažams reikėjo fotografuoti Lietuvos vėliavą – paminint Vasario 16-ąją, prisiminti šiek tiek istorijos ir surasti, kur yra holokausto aukų paminklas, kas buvo vienintelė moteris ant „popieriaus“, kad Jablonskio paminklas yra ne tik prie gimnazijos, tačiau ir netoli Juknevičiaus ir Kauno gatvių sankirtos, prisiminti kaip sprendžiami rebusai, o svarbiausia kaip veikia komandinis darbas komandoje. Tikimės, kad jums patiko !

Naktynes IV I etapas – užduotys,

Naktynes IV II etapas – užduotys.

Tavo laisvalaikis sveikina visus su Šv. Valentino ir Vasario 16-osios dienomis

2013 Vas 15 / Skiltis Orientacinės lenktynės

VALENTINO ATVIRUKAS

Šis atvirukas buvo viena iš Naktynių užduočių – komandai reikėjo surasti kas galėtų iš jų draugų atspausdinti šį atviruką ir pristatyti organizatoriams. Užduotis buvo nesunki ir beveik visi jį pristatė

Naktynės IV – „Valentino 16″ 13 02 15 18:00

2013 Vas 05 / Skiltis Orientacinės lenktynės

Prieš Naktynes III – „Kur dingo Kalėdų senelio elniai?“, kurios vyko per pasaulio pabaigą prižadėjome kad tai paskutinis kartas kai prie berods -13 šalčio startuosime ir finišuosime lauke, pasaulio pabaigai neįvykus turime išpildyti pažadus…(deja) Tad instruktažas bus po trijų žvaigždučių stogu, Naktynės, tikėkimės per gerą orą, finišas – šiltoje ir jaukioje vietoje,o kol mes skaičiuosime rezultatus galėsite ne tik aplaistyti lenktynes, bet galios ir pietų meniu su pažadėta 20% nuolaidą (jei sutarsime tarpusavyje galėsim pasidaryti ir afterpart’į). Rėmėjai tikrai dosnūs prizais, kurių kol kas nevardinsime ir paliksime intrigą iki pat lenktynių starto. Kaip žinote lenktynės vyks be pertraukų, su mažesne tikimybe sukčiauti ( iš klaidų mes mokomės), II etapai , 20 minučių gauti naujas užduotis, trukmė nuo pirmųjų grįžusiųjų iki 3h.Naujiena –  namų darbai komandoms ( jau greitai) .Už liemenes griežtai po -1 tašką, užduočių ar numerio negražinimą ar pametimą – diskvalifikacija, pirktų daiktų ir/ar čekio nepristatymą – 0.  Visa kita instruktažo metu.

Būtina išankstinė registracija – www.tavolaisvalaikis.com

Namų darbai ir atnaujinama informacija facebook event’e

Naktynės, panaktinėjam draugai ?

2013 Sau 24 / Skiltis Orientacinės lenktynės

Orientacines Lenktynes Naktynės MarijampolePraėjo jau mėnesis po Naktynių, o jau atrodo taip senai buvom susitikę…  Praeis ir  dar 3 savaitės jei nuspręsim susitikti naujam sezonui. Nusimato puikios dvi šventės, o tradiciškas penktadienis išpuola būtent tarp jų. Tai gi Valentino dienos ir Vasario 16-osios proga siūlome susibėgti. Kol geriausi I-ojo sezono naktinėtojai M-POWER ilsėsis šį sezoną, kitiem bus puiki proga parodyti kaip pažįsta savo miestą. Vis dar tradicinės Naktynės su popierine legenda ir tik I etapu. Metamėms taurėms ir medaliams kaip visada. Pasistengsim dalyvaujančioms merginoms suieškoti gėlių. Pagarbiai Wycka.

Ar norite Naktynių Valentino ir Vasario 16-osios proga, tradiciškai 5ad ?

  • TAIP, I etapas 3h (72%, 18 Balsų)
  • TAIP, I etapas 2.5h (24%, 6 Balsų)
  • NE, miestą žinau kaip 5 pirštus (4%, 1 Balsų)

Iš viso balsavusių: 25

Loading ... Loading ...

Su draugais išbandėme GoPro HD dive housing ir GoPole lazdą Marijampolės Sveikatingumo bangos baseine

2013 Sau 22 / Skiltis GoPro kamera

Su draugais išbandėme mūsų GoPro HD kamerą su Dive housing’u (nardymo kevalas kamerai) ir GoPole prailginimą su neskęstančiomis durelėmis kamerai. Trumpas draugo Edgaro (Freezuxx) video apie sekmadieniavimą Marijampolės baseine – „Sveikatingumo banga“.

Jaunimo darbo organizacija rengia „Proto mūšio lyga“

2013 Sau 18 / Skiltis Naujienos

Keturis šeštadienius visi turėsite galimybę sudalyvauti JOD organizuojamuose protų mūšiuose. Protų mūšis – tai puiki mankšta jūsų smegenims ir laisvalaikio praleidimo būdas. Juose ne tik patikrinsite savo žinias, bet ir sužinosite naujų dalykų – atsakymų į klausimus, kurių nežinojote. Džiaugiamės ir mes galėdami prisidėti prie rėmimo. Plačiau apie tai facebook įvykis. 

Tavo laisvalaikio remiamas protų mūšis

Pilnai restauruotas keturatis, išbandymo video

2013 Sau 16 / Skiltis Servisas

Kliento paliktas atlikti pilną servisą keturratis pilnai prikeltas į važiuojančiojo būklę. Pakeisti galiniai stabdžiai, stabdžių cilindriukas, priekiniai visi guoliai, restauruota traukė, tekinta ašis, keista žvakė, kuro filtras, tvarkyta atbulinės eigos perjungimo dėžė, virinti visi variklio laikikliai, dadėti dar 4 laikikliai didesniai apkrovai pakelti, laisvos eigos lemputė pakeista į led’ą silpnam akumui tausoti, valytas karbiuratorius, padarytas pacosas nulūžusiam pakeisti. Išbandytas pilnai apkrovai ir pertikrinta važiuoklė. Filmuota su mūsų nuomuojama GoPro HD kamera.

Slidinėjimo Shelmet’e, Lenkijoje video

2012 Gru 31 / Skiltis Snieglentės

„Naktynės III – kur dingo Kalėdų senelio elniai ?“

2012 Gru 09 / Skiltis Orientacinės lenktynės

Kalėdų senelis rimtai sunerimo kai Rudolfas nurūko su visom rogėm ir ten buvusiom dovanomis ir paliko ant ledo vos tik jam sumokėjo avansą už būsimus Kalėdų viršvalandžius. Kartu su kitais elniais Rudolfas nutarė paskutines dienas iki pasaulio pabaigos praleisti linksmai ir šėlioti iki paryčių. Senelis pats dar bandė ieškoti elnių ir įtikinti juos, kad pasaulio pabaigos nebus ir reikia toliau surinkinėti iš tėvelių pinigus, pirkti dovanas ir toliau išvežioti su rogėm po namus. Praradęs viltį ir labai sušalę

s, jis pasamdė detektyvą, kuris ne tik nerado elnių, bet ir mums pranešė, kad dingo ir senelis… Paskutinis senelio twitter tweet’as buvo – „Hot wine will make you drunk, not warm o_O…“,o facebook atnaujinta profilio nuotrauka nešant Rudolfą ir vyno butelį už diržo (foto kairėje) – nežada dosnių Kalėdų, dovanos, kaip spėja agentas, „išėjo“ Kalvarijos turguje, smulkesnės išsibarstė po Marijampolės miestą, o elniai žinant jų laukinį būdą gali būt bet kur….Klasikinės orientacinės lenktynės tyrinėjant savo miestą su popierine legenda, foto ir kitomis užduotimis…

Prisidėdėjome prie pasaulinio žaidimo Geocaching.com

2012 Lap 21 / Skiltis Naujienos

Prisidėjome prie pasaulinio žaidimo geocashing.com ir paslėpėme lobį sename parke, priklausančiam Liudvinavo miesteliui, prie Dovinės upės. Kadaise ten buvo koncertų arena ir labai gražus parkas pasivaikčiot – mum žinomas kaip Krokodilas.

Lobio nuoroda į geocaching.com sistemą

 

Paslaugos „Nusivežk pats“ maršruto po Trakų ežerus sumontuotas video

2012 Lap 20 / Skiltis Baidarės

Atėjus ramiaim metui kai vasara baigės ir laukiamas pirmas sniegas, sumontavome vasarą filmuotą išvyką su baidarėmis į Trakus. Lietinga trečiadienio diena Galvės ežere:

Naktynės II – „Moliūgų beieškant“

2012 Lap 16 / Skiltis Orientacinės lenktynės

II orientacinių lenktynių surengtų bendraamžiams draugams po Marijampolės miestą foto. Komandos ne tik atlikinėjo foto užduotis, logines, bet ir atliko pirkimo, atsižymėjimo užduotis. Nuotraukos facebook socialiniam tinkle

Filmuota ir sudalyvauta, bei sumontuota – dviračių žygis Marijampolėje

2012 Rgs 16 / Skiltis Naujienos

Marijampolėje Europos judriosios savaitės metu Marijampolės sveikatingumo centras suorganizavo dviračių žygį. Sudalyvauta, nufilmuota su mūsų nuomuojama GoPro HD kamera ir sumontuota. Šiuo klipu dalinamės su visais dalyvavusiais